Atsiųsta iš: http://www.valsena.lt/lt/naujienos/valsena-v-bartkeviciaus-imone-apdovan...

„Verslo žinių" jau 11 kartą organizuojamame konkurse šiemet dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2010 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Paskutiniais lyginamaisiais metais - 2013 m. - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti 2010 m. ir 2013 m., augo ne mažiau kaip 20%.

Ne mažiau už augimo kriterijų svarbus ir skaidrumas bei viešumas. T. y. įmonė turi tvarkingai mokėti LR įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Todėl nugalėtojai buvo tikrinami ypač atidžiai. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija.

„Gazelės“ – augančios, lanksčios ir pelningos įmonės.

„Gazelės“ projektas – tarptautinis. Panašūs įmonių „Gazelių“ atrankos kriterijai galioja ne tik daugelyje Europos valstybių, bet ir JAV. Projekto tikslas – ne tik suteikti informaciją, žinias smulkiajam verslui rūpimais klausimais, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į naujuosius rinkos lyderius, suburti šias daug potencialo turinčias bendroves, paskatinant jas keistis efektyvios veiklos patirtimi.

„Gazelė 2014" renginyje apdovanotos sparčiausiai augusios įmonės. Į šį titulą, kuris jau tapo sugebančių stabiliai didinti pardavimus ir dirbti pelningai bendrovių etalonu, šiemet pretendavo arti 3.000 įmonių.

Gazele 2014

Šaltiniai: 

http://rekvizitai.vz.lt/gazele-2014/

http://vz.lt/?PublicationId=2BC2BEE1-CAB0-4DA1-8B44-FE43A3AA1E43

© 2011 “Valsena” UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna Reklama