Atsiųsta iš: http://www.valsena.lt/lt/naujienos/ii-valsena-gavo-es-strukturiniu-fondu...

 V. Bartkevičiaus įmonė „Valsena“ – tai daugiametę darbo patirtį elektronikos įrangos gamybos pramonėje, mokslinio tyrimo institutuose turinčių specialistų kolektyvas, kurių suprojektuota ir įdiegta techninė bei programinė įranga šiandien sėkmingai dirba daugelyje Lietuvos įmonių.

 2010m. sausio mėn. 8 d. V. Bartkevičiaus įmonė „Valsena“ pasirašė finansavimo ir administravimo sutartį, pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę (VP2-2.1-ŪM-04-K) „Naujos galimybės“, projekto įgyvendinimui skiriant iki 104 993 Lt (iki 70,00 proc.).

Pagrindiniai įmonės siekiai vykdant šį projektą buvo didinti įmonės konkurencingumą ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkose, kuriant ir rinkai pristatant inovatyvius aukštųjų technologijų produktus, taip pat vidinis poreikis plėsti įmonės veiklos sritis, jas papildant technologiškai sudėtingais gaminiais ir sprendimais.

Projekto įgyvendinimui suteikta ES parama sudarė sąlygas įmonei atlikti Lenkijos ir Ispanijos rinkų tyrimus, kurie padės išsiaiškinti tikslines rinkas, apžvelgti rinkos poreikius ir konkurencingumą. Tai leis sumažinti riziką ir leis iš anksto pasirengti galimiems iššūkiams. Parengtas rinkodaros projektas, kuris leis tinkamai pasiruošti eksportui į Lenkiją ir Ispaniją siekiant gauti ekonominį efektą skatinant produkto pardavimus užsienyje, bei didinti įmonės darbo našumą, tokiu būdu kuriant papildomą pridėtinę vertę.

Sėkmingai įgyvendinus projektą bus pasirengta eksportui, kas leis išplėsti rinką ir tuo pačiu padidinti įmonės gamybos apimtis, sukurti naujas darbo vietas, kompensuoti dėl krizės sumažėjusius pirkimus ir pelningumą.

© 2011 “Valsena” UAB. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: Jauna Reklama