Naujienlaiškio užsakymas
El. paštas

Naujienos

Naujienų archyvas

„Gazelė 2014" renginyje apdovanotos sparčiausiai augusios įmonės. Į šį titulą, kuris jau tapo sugebančių stabiliai didinti pardavimus ir dirbti pelningai bendrovių etalonu, šiemet pretendavo arti 3.000 įmonių.

Plačiau »

Naujas universalus valdymo modulis UCM-316 turi analoginius bei relinius išėjimus, diskretinius ir analoginius įėjimus, o taip pat GPRS ir Ethernet sąsajas nutolusiam prisijungimui ir RS232/RS485 ir USB lokaliam. UCM-316 gali būti užsakomi su papildoma vidine baterija, kuri užtikrins ne mažiau kaip 1 valandos veikimą dingus elektrai.

Plačiau »

Naujos kartos MPC keitikliai šalia kitų patobulinimų leidžia dumenų archyvo saugojimui naudoti SD kortelę bei palaiko FTP (server) ir FTP (client) protokolus.

Plačiau »

Keitiklių MPC programa pasipildė naujais protokolais - dabar palaikomi DNS ir DynDNS protokolai

Plačiau »

Sukurtas naujas išskirtinis Keitiklis MPC-123. Keitiklis kurtas nutolusių objektų dujų apskaitai. Dėl vartotojo patogumo, Keitiklis MPC-123 komplektuojamas su hermetišku (IP65 klasės) korpusu ir yra aprūpintas vidiniais akumuliatoriais, kurie užtikrina apie 14 parų autonomišką keitiklio darbą (duomenis nuskaitant iki 4 kartų per parą) bei atskiru akumuliatoriumi diskretinių kanalų būsenoms sekti.
Priklausomai nuo poreikių keitiklis gali būti komplektuojamas su RS232, RS485, Data/Req, MBus, Srovės kilpa, USB, GSM/GPRS sąsajomis, Diskretiniais bei Analoginiais įėjimais. Keitiklis MPC-123 maitinamas iš 220V elektros įvado ir išduoda 3,7/5/6/8/10 ir 24 VDC įtampą papildomos įrangos maitinimui.
Tai visiškai naujas požiūris į nuotolinį duomenų nuskaitymą - nelikstite abejingi.

Plačiau »

 2010m. sausio mėn. 8 d. V. Bartkevičiaus įmonė „Valsena“ pasirašė finansavimo ir administravimo sutartį, pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę (VP2-2.1-ŪM-04-K) „Naujos galimybės“, projekto įgyvendinimui skiriant iki 104 993 Lt (iki 70,00 proc.).

Plačiau »

Siųsti nuorodą draugui

* - būtina užpildyti
Siuntėjo el. paštas *:
Draugo el. paštas *:
Žinutė:
Išsiųsta